Головна Про нас Видання
Видання та публікації

Видавнича діяльність Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» не має на меті отримання прибутку - ми прагнемо поширювати інформацію та знання задля підвищення екологічної свідомості суспільства, розвитку в нашій країні екологічних інновацій та упровадження систем екологічного управління.

Право власності на дані видання належить Всеукраїнській громадській організації «Жива планета». Якщо Вас зацікавить будь-яке з представлених видань, Ви маєте можливість безкоштовно завантажити їх в форматі PDF. Тиражувати і розповсюджувати видання повністю чи частково на будь-яких носіях без офіційного дозволу з боку нашої організації заборонено.

Стосовно права власності та придбання друкованих видань звертайтеся до нас

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Методичний посібник рекомендований усім, хто цікавиться сталим виробництвом, починаючи з проектування продукції і закінчуючи питанням утилізації відходів споживання. Унікальне видання, яке містить огляд усіх міжнародних стандартів серії ISO 14000, в доступній формі розкиває їх зміст, можливість та результативність застосування  на багатьох прикладах провідних компанії світу різноманітних галузей промисловості Philips, Procter&Gamble, Lego, IBM та інших.

Містить багато малюнків, схем, додатків та термінологічний словник.

Вартість друкованого видання 50 грн.

Завантажити у форматі PDF


Методичний посібник, в якому у форматі запитань та відповідей викладені практично всі теми, що стосуються екологічної сертифікації та маркування продуктів, товарів, виробів, матеріалів та послуг. Надає уяву відносно основних положень та принципів екологічного маркування різних типів, розкриває процедуру екологічної сертифікації на основі міжнародного стандарту ISO 14024.

Містить багато малюнків, схем, додатків та термінологічний словник.

Вартість друкованого видання 35 грн.

Завантажити у форматі PDF


Буклет про екологічне маркування послуг тимчасового розміщення (проживання) надає уяву про основні принципи та методи екологічної сертифікації готелів, будинків відпочинку, санаторіїв та курортів, кемпінгів згідно ISO 14024.

Видання містить схему екологічної сертифікації, визначає переваги сертифікованих об’єктів надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) та можливі варіанти застосування результатів екологічної сертифікації у поєднанні з екологічним маркуванням.

Завантажити у форматі PDF


У Настанові репрезентовані всі основи, принципи, методи та практичні приклади щодо культури споживання та розуміння значення маркування різноманітних товарів і виробів.

Видання дозволить отримати більше інформації про різноманітні сертифікаційні системи, які оцінюють якість та безпеку продукції, та про маркування, що дозволяє зробити свідомий вибір на користь здоров’я дитини та поліпшити стан оточуючого її середовища.

Настанова містить багато малюнків, схем та додатків.

Завантажити у форматі PDF


Методичний посібник містить рекомендації та практичні приклади поліпшення екологічної результативності діяльності освітніх закладів у поєднанні з практиками екологізації навчального процесу на основі кращих європейських та українських практик застосування.

Видання дозволить швидко та легко вивчити вимоги та інструменти впровадження екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.37.078 Освітні послуги («Зелений клас»). Екологічні критерії.

Методичний посібник містить малюнки, схеми, додатки.

Завантажити у форматі PDF


У методичному посібнику викладені принципи моделі сталого споживання та виробництва як основи «зеленої економіки». Видання містить методичні рекомендації та практичні приклади закупівель у державному та приватному секторах економіки з урахуванням вимог критеріїв у сфері захисту довкілля.

Видання дозволить швидко та легко вивчити основи сталого споживання та виробництва, ознайомитись з методикою оцінювання еколого-економічних аспектів продукції на основі міжнародних, регіональних, національних та інших стандартів з метою забезпечення раціональних та ефективних закупівель.

Методичний посібник містить малюнки, додатки і термінологічний словник.

Завантажити у форматі PDF


Буклет про вимоги до розробляння екологічних критеріїв в системі екологічної сертифікації та маркування згідно ДСТУ ISO 14024:2002.

Видання мість основні принципи та методи застосування екологічного маркування згідно ДСТУ ISO 14024:2002, а також вимоги до екологічних критеріїв згідно Технічного регламенту з екологічного маркування.

Завантажити у форматі PDF


Методичний посібник «Екологічна сертифікація та маркування в запитаннях та відповідях»

У довіднику представлені теми, які стосуються екологічної сертифікації товарів, послуг, об’єктів нерухомості та застосування щодо них екологічного маркування.

Видання допоможе легко засвоїти основні принципи та методи екологічної сертифікації, ознайомитися з підходами до оцінки відповідності на основі міжнародних стандартів серії ISO 14020 «Екологічні марковання та декларації», розібратися зі значенням маркувань, які вказують на екологічну характеристику або перевагу маркованої продукції, дізнатися про кращий досвід застосування екологічних переваг для збільшення продажів та виходу на зарубіжні ринки.

Завантажити у форматі PDF


 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy