Статус

Орган сертифікації продукції утворено в 2003 році в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток сталого (збалансованого) виробництва та споживання в Україні».

Проект було упроваджено за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» при сприянні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерства екології та природних ресурсів України з метою сприяння розвитку виробництва продукції з мінімальним впливом на стан довкілля та здоров'я людини.

Український орган екологічної сертифікації продукції входить до складу міжнародної системи, яка об'єднує програми екологічного маркування згідно ISO 14024 на міждержавному рівні – Глобальної мережі екологічного маркування (GEN) та має статус члена Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського виробництва (IFOAM).

Орган сертифікації продукції «Жива планета» є офіційним представником в Україні Міжнародного інституту органічної сертифікації та етики (ІСЕА) та здійснює органічну сертифікацію сільськогосподарської продукції на відповідність міжнародним, європейським та національним органічним стандартам США та Японії.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy