Мета та завдання

Орган сертифікації продукції утворено з метою забезпечення проведення оцінки екологічних переваг харчових продуктів, товарів, виробів, матеріалів, послуг на основі науково обґрунтованих правил і стандартів та надання можливості споживачам зробити свідомий вибір на користь продукції з найкращими показниками якості та безпеки, керуючись знаком екологічного маркування.

Цей Знак зображує стилізованого під зелений паросток журавлика на фоні Землі, і символізує життя на нашій планеті. За 10 років свого існування в народі він отримав назву «Зелений журавлик».

Знак «Зелений журавлик» можна побачити на упаковці, етикетці різноманітних продуктів, товарів, виробів, матеріалів та інформаційних носіях організацій, які надають послуги. Він підтверджує екологічну перевагу та безпеку маркованої ним продукції, що пройшла екологічну сертифікацію та контроль за дотриманням вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу.

Під знаком розташовується код екологічного стандарту, на відповідність якому пройшла сертифікацію маркована ним продукція.

Знак «Зелений журавлик» визнаний світовою спільнотою як знак відповідності  сертифікаційної системи згідно ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) «Екологічні маркування та декларації - Екологічне маркування І типу - Принципи та методи» і входить до міжнародного реєстру Глобальної мережі екологічного маркування (GEN).

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy