Про нас

Орган сертифікації продукції є структурним підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Жива планета», який було утворено у 2003 році в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток сталого (збалансованого) виробництва та споживання в Україні».

Проект було упроваджено за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» при сприянні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної поітики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерства екології та природних ресурсів України з метою сприяння розвитку виробництва продукції з мінімальним впливом на стан довкілля та здоров'я людини.

З 2004 року орган сертифікації «Жива планета» здіійснює оцінку екологічних переваг продукції, товарів, виробів, послуг - згідно міжнародного стандарту ISO 14024. Рівень його компетенції підтверджено міжнародною та національною акредитаціїєю на відповідність вимогам стандарту ISO/Guide 65 (EN 45011, ДСТУ EN 45011) «Загальні вимоги до органів, які керують системами сертифікації продукції».

«Жива планета»  плідно співпрацює з органами влади, науковими і громадськими організаціями в процесі вдосконалення нормативно-правової бази та здійснення інформаційно-просвітницької діяльності.

«Жива планета» входить до складу  міжнародної системи, що об'єднує програми екологічного маркування на міждержавному рівні - Глобальної мережі екологічного маркування (GEN).

«Жива планета» має статус члена  Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського виробництва (IFOAM).

«Жива планета» є нотифікованим представником Міжнародного інституту органічної сертифікації та етики (ІСЕА) та здійснює органічну сертифікацію сільськогосподарської продукції на відповідність европейським та міжнародним стандартам.

«Жива планета»  є членом Асоціації «Українські акредитовані органи з оцінки відповідності» та Українського товариства з якості.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy